Firma rehberi

SORUNSUZ BİR İŞ ANCAK SORUMLU BİR EKİPLE MÜMKÜNDÜR.

İlkesiyle 2008′den bugüne kadar hizmet vermekte olup birçok firmaların gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki projelerine katkı sağlayarak bünyesinde iş sorumluluğunu kusursuz bir şekilde yerine getiren teknik personelimizle siz değerli müşterilerimizin taleplerine hizmet vermekteyiz.

AKSAN CEPHE SİSTEMLERİ NELER YAPMAKTADIR..

Aksan cephe sistemleri alüminyum dış cephe kaplama alanında faaliyet gösteren işinde öncelikli olarak iş güvenliği,titiz işçilik ve kaliteli malzeme prensibini benimsemiş yaptığı işin sadece para kazanmak için değil güven ve müşteri potansiyelini genişletmek öncelikli esaslarındandır.

Sektördeki alüminyum dış cephe genel tamir hizmetlerinin oluşumunu bir sektör haline getiren tek firmadır.firmamız isg iş güvenliği kurallarına uygun olarak ; yüksekte çalışma belgeli ve yükseklikte çalışmaya uygunluk sağlık raporu bulunan personellerimiz ile sektörde hizmet vermekteyiz..

Cam cephe kaplama alüminyum cam vb..bir çok alandan sorun üreten değil sorun çözen bir iş anlayışını kendimize ilke edinmiş kurumsal bir firmayız.

İSTANBUL ( AVRUPA VE ANADOLU ) GENELİNDE HİZMET VERMEKTEDİR..